Bigboxy

Veľkoobjemové plastové boxy v šedej farbe sú pevné paletové kontajnery vhodné na skladovanie, prepravu a manipuláciu s rôznymi druhmi balených aj voľne položených produktov alebo odpadov. Sú vhodnou voľbou pri skladovaní sypkých, či polo-tekutých materiálov, ovocia, zeleniny a potravín, pričom majú potvrdený atest na kontakt s potravinami.

V našej ponuke nájdete bigboxy rôznych veľkostí a konštrukcií, ktoré stoja na 4 nohách alebo lyžinách. Vďaka dvojplášťovým stenám sa ľahko stohujú na seba a tak efektívne využívajú objemy skladu a dopravných prostriedkov. K bigboxom u nás dostanete aj veká. V prípade záujmu neváhajte vyplniť informačný formulár a my vás radi kontaktujeme s individuálnou ponukou, ktorá bude vyhovovať vašim konkrétnym potrebám.

Výhody Bigboxov Dopner:
  • Hladké dno a steny
  • Ľahko umývateľné
  • Šedá farba
  • Vhodné pre využitie v potravinárstve ( atest na potraviny)
  • Prevedenie: kolieska alebo lyžiny
  • Odolné voči nízkym a vysokým teplotám
  • Odolné voči nárazom a poškodeniu
  • Prispôsobené na vysokozdvižný vozík
  • Stohovateľné až do 1500 kg

Varianty produktu

Bigbox

je prispôsobený k manipulácii na vysokozdvižnom vozíku, je ľahký, čistý, bezpečný a multifunkčný, vďaka čomu poskytuje naozaj multifunkčné využitie a garanciu dlhej životnosti. Hladký povrch vám zaručí jednoduché čistenie a udržiavanie hygieny zvnútra, aj zvonka a dvojité dno umožní vysoké zaťaženie až do 500 kg s odolnosťou voči nárazom. Rozmery  600 x 800 mm zodpovedajú europalete a umožňujú maximálne využitie priestoru, pričom sú stohovateľné s uzavretým vekom až do 1500 kg.

Plastový paletový kontajner

je vyrobený z kvalitného polyetylénu HDPE, ktorý je vysoko odolný voči nárazom, oderom, slnečnému žiareniu a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Je vybavený o rôzne doplnky ako sklápacie ložné okno, lyžiny alebo výpustné ventily a zátky, a preto má široké využitie v potravinárskom priemysle a ďalších oblastiach.

Plastové paletové bigboxy

sú u nás dostupné v objemoch 300 litrov, 520 litrov a 610 litrov. Ich odolnosť siaha od -20°C až +40°C, takže sa nemusíte báť, že sa vám vplyvom chladu, alebo vysokej teploty poškodia.

Boxpalety

sú vhodné na skladovanie objemných produktov. Nájdete u nás varianty s plnými, vodotesnými stenami alebo so stenami dierkovanými, či skladacími.